Elektrokovina Lighting


Popunjavanjem ove forme prihvaćate pohranu i obradu podataka upisanih u formi.

Centrala

Tel: +385 1 6599 888
info@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Financije

Zdenka Colarić

financije / finance

Tel: +385 1 6599 870
zdenka@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Uprava

Josip Kunović

direktor / director

Tel: +385 1 6599 877
Mob: +385 98 278 114
kunovic@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Projektiranje rasvjete

Darko Stojić, dipl.ing.el. / M.Sc.E.E.

ovlašteni inženjer elektrotehnike / authorized electrical engineer

Tel: +385 1 6599 863
Mob: +385 98 417 208
projektiranje@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Bartol Višević mag.ing.el. / M.Sc.E.E.

projektiranje rasvjete / lighting design

Tel: +385 1 6599 888
Mob: +385 98 420 607
bartol@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Prodaja

Zdravko Grgac

prodaja

Tel: +385 1 6599 888
Mob: +385 98 274 540
grgac@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Blanka Demerac

prodaja

Tel: +385 1 6599 885
Mob: +385 99 393 2833
demerac@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Josip Španić

prodaja

Tel: +385 1 6599 873
Mob: +385 98 636 121
spanic@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Domagoj Kunović

prodaja

Tel: +385 1 6599 888
Mob: +385 98 420 358
domagoj@elektrokovina-lighting.hr

Stara Cesta 32,
10251 Hrvatski Leskovac

Poslovnica Osijek

Goran Vidaković mag.ing.el. / M.Sc.E.E.

projektiranje rasvjete / lighting design

Tel: +385 31 205 450
Mob: +385 99 439 6512
vidakovic@elektrokovina-lighting.hr

Šetalište kard. F. Šepera 8E
31000 Osijek

Miroslav Grgić mag.ing.el. / M.Sc.E.E.

ovlašteni inženjer elektrotehnike / authorized electrical engineer

Tel: +385 31 205 450
Mob: +385 98 316 033
grgic@elektrokovina-lighting.hr

Šetalište kard. F. Šepera 8E
31000 Osijek